Prožívá románek s tanečníkem?

Stačilo se jen přihlásit do StarDance a Ivana Chýlková má úplně zamotanou hlavu. Může se snad stát, že uteče od svého dlouholetého manžela?

Stačilo jen pár společných týdnů a už to údajně mezi herečkou IVANOU CHÝLKOVOU (59) a tanečníkem JANEM TOMÁNKEM (51) pořádně jiskří. Skončí nakonec JAN KRAUS (70) bez manželky?

Hvězda seriálu Osada a také blížící se soutěže StarDance Ivana Chýlková (59) žije s moderátorem Janem Krausem (70) už mnoho let. Během jejich vztahu se mnohokrát spekulovalo o tom, že má milenku a svou manželku podvádí, ovšem nikdy s žádnou nebyl přistižen. Momentálně je vše úplně jinak a odolávat pokušení musí Chýlková.

Svádí ji její taneční kolega?

Za vše může charismatický tanečník Jan Tománek (51), se kterým bude ve StarDance vystupovat. Podlehne mu nakonec? Účast v taneční show StarDance neznamená jen tancování

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden