Říct Sbohem Špinarové přišlo dát 40 000 lidí!

Na loučení s rockovou legendou stála dlouhá fronta v pěti řadách!

Ani horké slunečné počasí, které svádělo k výletu do přírody její skalní fanoušky neodradilo! Poslední rozloučení s oblíbenou zpěvačkou Věrou Špinarovou (+65) se konalo v sobotu v její milované Ostravě.

Nenechalo si ho ujít asi 40 000 jejich obdivovatelů napříč celou republikou. Do smuteční síně vedly dlouhé fronty truchlících a na některé se ani nedostalo. Poklonit se fenomenální zpěvačce s růží přijelo i několik stovek motorkářů na svých nablýskaných strojích Harley Davidson jako milovníků jejího hitu Bílá Jawa 250! Odpoledne se pak s rockovou legendou rozloučila její rodina a nejbližší kolegové.

Až z Mexika kvůli pohřbu přiletěla Marie Rottrová (75). Překvapivě chyběla třeba zpěvačka Petra Janů (64), se kterou jela Věra dva roky společné turné, i její obdivovatelka Lucie Bílá (50), nebo její první manžel Ivo Pavlík (83). Tomu se před obřadem udělalo špatně od srdce a tak nemohl přijít. „Bála jsem se o něj, odchod Věry ho zlomil,“ prozradila v slzách jeho žena zpěvačka Heidi Janků (54). Je vidět, že celý národ Věru opravdu miloval a všem nám bude chybět!

reklama
reklama

Komentáře