Říká se, že měl stovky milenek!

JAN SAUDEK (87) byl celý svůj život doslova posedlý ženami. Obzvlášť se mu líbily dámy kypřejších tvarů. Jeho láska k něžnému pohlaví ho ale častokrát dostala do maléru.


Jen málokdo měl tolik žen v posteli jako geniální fotograf Jan Saudek (87). Přestože již za pár let oslaví devadesáté narozeniny, zálibu v erotice a ženských křivkách neztratil. Během svého života však vystřídal tolik milenek, že se z toho až tají dech. Věrnost mu nikdy nic neříkala.


Sám umělec prý přesně neví, s kolika ženami spal, ale mluví se o tom, že jich byly stovky. Saudek údajně ani netuší, kolik zplodil dětí, nicméně by jich mělo být šestnáct. Avšak nejvíce šokoval, když se nechal slyšet, že měl poměr i se svou vlastní dcerou Karolínou.


„Čekali jsme spolu dokonce dítě,“ řekl s tím, že šla na potrat a že ji velmi miloval. Následně pak propadla drogové závislosti.


Na svou současnou manželku žárlí a nevěru by jí neodpustil.

Osudové ženy

Přestože avantýr měl Saudek nespočet, s některými jeho partnerkami to bylo jiné. Osudovou ženou pro něj byla Sára Saudková (55), která si ale později začala s jeho synem Samuelem (59), s nímž žije dodnes. Šušká se, že už nadále nemohla snášet Janovy zálety.

Fotografka Sára byla jeho velkou láskou. Nakonec si začala s jeho synem, s nímž má dnes čtyři děti.

V minulosti se Sára se Samuelem soudili o fotografovy negativy, ale Jan nakonec bitvu vyhrál. Další osudovou ženou je jeho současná manželka Pavlína (42). Ta prozradila, že jí v překonání Saudkových nevěr pomohly děti a fakt, že se k ní umělec vždy vrátil, ať už spal s kýmkoli.

Na jeho zálety si zvykla

Postupem času si zvykla na to, že má spoustu milenek, a přestala žárlit. Paradoxní je, že to je v současné době on, kdo na svou partnerku žárlí, a svěřil, že by jí nevěru neodpustil. Žhavé noci s jinými ženami si ale neodpustí ani teď.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden