Říkali mu Rudý Elvis

Václava Neckáře lákal do svých filmů. Dokonce mu přivezl sako z bizoní kůže.

Dne 13. 6. 1986 našli potápěči v jezeře Zeuthener, jen pár kilometrů od tehdejšího „Východního“ Berlína, mrtvé tělo. A to byla poslední konkrétní zpráva, kterou jsme se o smrti zpěváka Deana Reeda (†47) tenkrát dozvěděli.

Říkali mu Rudý Elvis. To proto, že si do svého repertoáru bez výčitek svědomí bral největší hity krále rock 'n' rollu. A taky si sem tam vypůjčil něco od Beatles, Chucka Berryho, Johnnyho Cashe.

V jeho domovině, Spojených státech, mu to moc štěstí nepřineslo. Tamní rádia, která tenkrát rozhodovala o tom, kdo se objeví na popovém nebi, mladičkého plagiátora jaksi nehrála. A tak se vydal směrem na

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden