Moje šťastná hvězda

Riskuje kariéru kvůli hlouposti

Moderátoři mají s televizemi mnohokrát podepsané smlouvy, které je v určitých ohledech také omezují. Své o tom ví i moderátorka Eva Perkausová (25), která ráda holduje dobrodružství a miluje, když jí v žilách proudí adrenalin.

Proto se rozhodla zúčastnit prestižního závodu rychlých aut. Perkausová neměla auto řídit, ale měla obsadit horké sedadlo spolujezdce a fungovat jako navigátor. Celý nápad se jí líbil a na jízdu se velmi těšila.

Stejný závod totiž v minulosti absolvoval i její kolega Roman Šebrle (45), který si podle Evy „cvrnknul“ do kalhot. Zřejmě s kolegou chtěla poměřit své síly, ale Roman netušil, že by do toho Eva skutečně šla.

Hrozila jí pokuta nebo vyhazov

Někomu možná nedochází, proč by se Perkausová nemohla závodu zúčastnit, ale její smlouva mluví jasně. Eva nesmí vědomě ohrožovat svou osobu a také nesmí ohrožovat vysílání Velkých zpráv.

Kdyby se jí při závodu stala nějaká nehoda, porušila by hned dva body ve smlouvě. Jelikož by si poškodila zdraví, nejspíš by nemohla ani odmoderovat zprávy. V tomto případě jí mohla hrozit buď tučná pokuta, nebo rovnou vyhazov z televize.

Avšak Eva do toho i s tímto rizikem šla a naštěstí se nikomu nic nestalo. A to i přesto, že je prý jako navigátorka opravdu mizerná. Naštěst í všechno dobře dopadlo, a tak se mohla v klidu vrátit do práce.

Mají ji v hledáčku

Avšak televize má údajně v plánu si na Evu posvítit. Její chování na ně zřejmě dobrý dojem neudělalo a nechtějí, aby se někdy v budoucnu vystavovala podobným rizikům. Její chován í a l e očividně žádná smlouva neovlivní, což už koneckonců dokázala.
Riskuje, že přijde o zaměstnou může nání?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden