Rodiče ji od hraní odrazovali

Herectví si LENKU KROBOTOVOU (45) našlo tak nějak samo. Tatínka to zpočátku moc netěšilo, ale dnes už je určitě klidnější, protože jeho dcera dávno prokázala, že má talentu na rozdávání.

Mnoho dětí z uměleckých rodin vzpomíná na to, že trávily čas s rodiči v divadle a vlastně nechtěly dělat nic jiného než jít v jejich stopách. U Lenky Krobotové (45) to ale bylo trochu jinak. Tatínek, režisér Miroslav Krobot (70), stejně jako maminka, herečka Hana Doulová (69), se snažili své tři potomky vychovávat docela „normálně“.

Po hereckých šatnách je netahali

„Musím říci, že jsem naši rodinu nikdy nevnímala jako hereckou. Rodiče brali divadlo jako normální zaměstnání. Po hereckých šatnách nás rodiče netahali,“ popsala sympatická herečka své dětství v jednom rozhovoru. To, že se nakonec

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden