Moje sladké tajemství

Rodičům se Václav Vydra vyrovnat nechtěl, malé role ho ale štvaly

Moje sladké tajemství

Narodil se do herecké rodiny, a kariéru měl předurčenou. Před Václavem Vydrou (68) ale byla hodně nesnadná cesta. Vyrovnat se svým rodičům, zejména mamince, skvělé Daně Medřické (†62), to byl opravdu oříšek. Nakonec ale přece jen uspěl, i když nikdy nedosáhl takové slávy jako ona.

Jednoduché to vlastně neměl ani jako dítě. Václav Vydra (68) se totiž narodil jako „náhradník“. Dana Medřická (†62) si vždycky přála dětí jako smetí, a když přišel na svět její první syn Václav, byla štěstím bez sebe. O několik měsíců později ale chlapeček vážně onemocněl a zemřel.

Herečka si na další dítě počkala dlouhých devět let. Podle rodinné tradice musel vytoužený syn také dostat jméno Václav. Herec několikrát svěřil, že se maminka se ztrátou prvního dítěte nikdy nesmířila, a ačkoli mu dávala všechnu lásku, zkrátka věděl, že

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden