Můj čas na kafíčko

Romantika Vondráčkové s přítelem

Zdá se, že je zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) poprvé od rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (40) skutečně šťastná.

Dvaačtyřicetiletá světlovláska nově tvoří pár s bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou (24). A ačkoli je dělí věkový rozdíl osmnácti let, užívají si lásky opravdu naplno.

Vztah ze začátku zkoušeli tajit

Zpočátku sice dělali, že jsou jenom kamarádi, zřejmě proto, aby na křehký začátek svého vztahu měli co nejvíc klidu. Čím dál víc se ale ukazuje, že by jim to skutečně mohlo vydržet. Ostatně potvrdil to i účastník soutěže Survivor a rovněž Polívkův kamarád Adam Raiter.

„Lucka je skvělá a myslím, že má na Zdeňka pozitivní vliv,“ uvedl. Zpěvačka byla s novým přítelem nejdřív v německém Frankfurtu na turnaji a o dva měsíce později si užívali na dovolené ve Špindlerově boudě.

Umí jí vykouzlit úsměv na tváři

A byly to skutečně romantické chvíle. Je vidět, že to Polívka se ženami umí, a je mu jedno, když jsou o něco starší. Na zpěvačku se dívá jako na svatý obrázek a to jí samozřejmě dělá moc dobře. Pravda také je, že jim to vedle sebe moc sluší. I proto Vondráčkové fanoušci přejí, aby byl Polívka pro ni ten pravý.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden