Rozchod kvůli novému milenci?

Atraktivní zrzka, která září v seriálu Slunečná, je po delší době znovu k mání. DENISA NESVAČILOVÁ (29) totiž přiznala rozchod se svým partnerem JANEM MELÍŠKEM. Stojí za tím snad někdo třetí?

Pohledná herečka Denisa Nesvačilová (29) naskočila do seriálu Slunečná teprve před pár měsíci, ale i tak je kolem ní pořádný humbuk. Přednedávnem navíc herečka prozradila, že se rozešla se svým přítelem Janem Melíškem (34).

„Je to už pár měsíců, ale víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ pronesla vyhýbavě herečka. Pro některé jedince to byl šok, ale mnozí diváci ani nevěděli, že má Denisa přítele.

S Janem se totiž nikde moc neukazovala a možná proto si lidé mysleli, že je Nesvačilová sama. Ona přitom žila po boku Jana tři roky. Jaký byl důvod

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden