Rozešla se tajně s tatínkem svých dcer?

Na festivalu jí musela dělat doprovod maminka, partner si jen vyzvedl děti a odjel pryč. Co se mezi nimi děje?

Partnera KRISTÝNY LEICHTOVÉ (36) VOJTĚCHA ŠTĚPÁNKA (38) po jejím boku už dlouho nevídáme. Proč jí odmítá dělat garde? Nebo snad došlo na rozchod?

Kdejaký muž by dal cokoli za to, aby se s ní mohl ukázat na veřejnosti. Kristýna Leichtová (36) z 1. MISE patří už pěknou řádku let mezi naše nejkrásnější herečky. Stačí si jen vzpomenout na její scénu z úspěšné komedie Účastníci zájezdu, kde bez okolků shodila vršek plavek a českému národu se předvedla v celé své kráse.

A na půvabu jí neubrala ani dvě těhotenství, byť má od té doby nějaké to kilo stále nahoře. Zkrátka je to žena krev a mlíko a muži po ní pořád šílejí. Zajímavé ale je, že její životní partner Vojtěch Štěpánek (38) dělá podle všeho snad první poslední, aby se s ní

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden