S čím je Eva zase nespokojená?

EVĚ BUREŠOVÉ (27) se nyní hodně daří. Potkala novou lásku, přestěhovala se do nového bytu a práce má nad hlavu. Mohla by se radovat, místo toho si ale pořád stěžuje.

Ještě před pár lety ji skoro nikdo neznal, nyní se z ní stala celebrita první třídy. Krásná Eva Burešová (27) se díky seriálu Slunečná vyšvihla až na vrchol své hvězdné kariéry.

Jak je známo, díky jejímu talentu má o ni zájem spoustu režisérů a firem. Ve veleúspěšném projektu ztvárňuje hlavní roli, za kterou jistě dostává nemalý obnos peněz. Jí to ale zřejmě pořád nestačí. Kolik by vlastně chtěla?

POTKALA NOVOU LÁSKU

Na podzim tohoto roku se začaly objevovat informace, že má herečka a zpěvačka randit se šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33). Ještě před pár měsíci toto tvrzení oba vyvraceli. Nyní ale o svém vztahu mluví otevřeně.

,,Ano, chodíme spolu. Je to v začátcích, nechci to zakřiknout,“ zdůraznila Eva. Slavná kráska měla v životě dva vážné vztahy, které jí kvůli velké pracovní vytíženosti nevyšly. Snad bude mít tentokrát větší úspěch.

ŠKEMRÁ O PENÍZE?

Mnozí si myslí, že když už přes rok a půl ztvárňuje hlavní roli ve Slunečné, o peníze nemá nouzi. Tak to je nejspíš omyl. Nedávno si Eva Burešová postěžovala, že jí tolik seriál nevydělává.

Říká se, že kdyby neměla spolupráce na sociálních sítích, tak nemá skoro ani na jídlo. Je to opravdu tak strašné, jak popisuje?

SESTĚHUJÍ SE?

S vybavením nového hnízdečka jí pomáhal právě Přemek. Po celém bytě má rozmístěné květiny, což vypadá stejně jako u Forejta v kuchyni. V posledních dnech se spekuluje, kdy spolu začnou bydlet.

Podle všeho se mají co nevidět společně sestěhovat. Pro herečku ze Slunečné by to prý byla hodně velká úleva, neboť by jí partner pomáhal s placením nájemného

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden