S dcerou má krásný vztah

Krásná herečka ze seriálu Co ste hasiči Jana Bernášková (42) pyšně sleduje, jak se daří její půvabné dceři Justýně (16). Bohužel se nedávno musela vyrovnat s tím, že jí poprvé odjela do zahraničí.

„Justýnka odletěla do Londýna studovat angličtinu, aby se v ní zdokonalila. Učení ji baví,“ pochlubila se herečka, která má se svou dcerou velmi silné pouto. A i proto pro ní bylo 14 dní, které v Anglii Justýna strávila, jako věčnost. „Bylo to náročné, protože jela poprvé do světa úplně sama,“ vysvětlila hrdá maminka této půvabné slečny.

V dohledné době se ale možná dcera vzdálí znovu. Jejím velkým snem je totiž prosadit se v modelingu i v herectví. Dokonce by velmi ráda odjela až do dalekého New Yorku a prorazila tam. A maminka ji v jejích snech pochopitelně plně podporuje.

Ty dvě mají krásný vztah i proto, že Justýna bere Janu Bernáškovou jako svůj velký vzor. Říká, že maminka je pro ni velkou inspirací především v tom, jak si jde odvážně za svými sny a za žádných okolností se nevzdává. A to je skvělá vlastnost, kterou by od ní chtěla dcerka pochytit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden