Smutné! Herečka skončila opuštěná a úplně sama

Myslela si, že si v této době bude užívat zaslouženého odpočinku ve svém krásném bytě na pražské Malé Straně. Realita je ale bohužel úplně jiná.

Už delší dobu nikdo netuší, jak na tom je oblíbená herečka ZDENA HADRBOLCOVÁ (86). Zvláštní je, že bylo zrušeno její telefonní číslo. Není tak divu, že její příznivce celá situace velmi děsí!

Herečka Zdena Hadrbolcová (86), známá ze seriálu Ulice, byla vždy oblíbená nejenom u televizních diváků, ale také mezi kolegy. V posledních měsících se ale spousta lidí strachuje, co s Hadrbolcovou je. Není žádným tajemstvím, že minulý rok v prosinci bojovala o holý život.

Jak je na tom ale herečka v těchto dnech? Na loňské Vánoce Hadrbolcová nejspíš jen tak nezapomene. Krátce před nimi totiž prodělala mozkovou mrtvici. Legendární herečku prý našli

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden