S manželem už možná nepočítá

Roztočila to v posteli.

Hvězda seriálů Vyprávěj či Co ste hasiči na nedávné dovolené vystavila své tělíčko v plavkách v hodně odvážných pózách. Jako by dávala najevo, že muži mají stále šanci.

Přestože je Jana Bernášková (42) přes deset let vdaná. Nicméně se povídá, že ne příliš šťastně a že s manželem už do budoucna možná vůbec nepočítá.

S Rudolfem Merknerem (52) jí to podle všeho příliš neklape. Vše mělo gradovat v poslední době.

Hříchy minulosti a současné problémy vytvořily třaskavou směs.

Užívala si

Manželé se prý neshodli, když Merkner coby režisér „ladil“ její erotické scény v připravovaném romantickém filmu. Ona sama k němu napsala předlohu a pak si v něm pod manželovým vedením střihla, jak jinak, než hlavní roli. Tenhle rodinný podnik jim ale nejspíš moc nevyšel, prý z toho bylo hodně zlé krve.

Režisér jí měl údajně vyčítat, že si žhavé scény s kolegy Markem Němcem (42), Romanem Zachem (50) i Tomášem Macháčkem (28) užívala víc, než by se slušelo na vdanou paní. Zlé jazyky však tvrdí, že se Merkner nesmí divit, když ji doma zanedbává.

Je v tom nevěra?

Vychovávají dvě děti. Spolu mají syna Theodora (9). Z předchozího vztahu s režisérem Davidem Drábkem (53) má herečka a spisovatelka ještě dceru Justýnu (16).

A manželé se prý ve výchově ne vždy shodnou. A jestli jí navíc Merkner začal vyčítat přehnané „pracovní nasazení“, může to u nich doma vypadat všelijak.

Navíc se spekuluje, že jí byl režisér před časem nevěrný. Ona mu sice údajně už odpustila což ale neznamená, že zcela zapomněla. Je toho zkrátka asi příliš, s čím se mohou manželé potýkat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden