Vzali se, protože je těhotná?

Je už potřetí ženatý! Našel Ondřej Brzobohatý konečně tu pravou?

Moderátorka Daniela Písařovicová (44) je už několik dní vdanou paní. Potají se totiž v Itálii provdala za svého partnera, hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40).

Svůj velký den prožili pouze ve společnosti těch nejbližších. Povídá se ale, že svatba měla jeden velký důvod. Oba totiž chtěli být svoji kvůli tomu, že jsou v očekávání – Písařovicová má být údajně těhotná.

Ondřej Brzobohatý (40).

Sice zatím zjišťujeme, jestli to je pravda, nebo drby, nicméně je pravda, že o společné rodině mluvila moderátorka už překvapivě jen krátce poté, co se seznámili. „Hrozně bych chtěla mít ve svém životě dítě,“ svěřila se Písařovicová.

Sama zatím to štěstí, aby byla těhotná, v životě neměla. Dítě zatím nemá ani její novomanžel, a to i přesto, že v minulosti byl hned dvakrát ženatý.

Během vztahu se známou modelkou Taťánou Kuchařovou (35) se o společných dětech mluvilo mnohokrát, nakonec na to ale nedošlo a oba se rozvedli. Snad tak bude mít Daniela Písařovicová více štěstí a skutečně s Brzobohatým rodinu založí. Určitě bychom to moderátorce moc přáli.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden