S veřejně odhalenou nevěrou se žena Petra Koláře nesmířila!

První manželství obětoval svým muzikantským snům. Druhé si pak zničil vlastní vinou.

Úspěch v kariéře bývá u mužů zrádný, přináší jim mnohem více možností u žen. Své o tom ví Petr Kolář (55), který právě na tuto skutečnost doplatil.

Než se stal Petr Kolář (55) oblíbeným zpěvákem, prošel si úplně jinými profesemi. Vyučil se mechanizátorem lesní výroby a pracoval v lesním závodě. Vstávat do zaměstnání musel tehdy už v půl páté, což pro něho bylo utrpením.

Později si zkusil i práci v zahraničí, konkrétně v truhlářské firmě v Rakousku. Bral to jako dobrou životní školu; vzpomínal, jak trávil na pracovišti 14 hodin denně, spal s ostatními kolegy v maringotce a živil se instantními polévkami.

Stačilo, aby ho podporovala

Největším Petrovým snem bylo odjakživa zpívání. Po listopadu 1989 se rozhodl, že se v umělecké branži prosadí, ať to stojí, co to stojí. Tehdy byl už

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden