Šance na udobření Patrasové a Slováčka zmařeny!

Vypadalo to tak nadějně! Znovuzrození manželské lásky Dády Patrasové (61) a Felixe Slováčka (74) se ale nekoná..

To není veselá zpráva! Ještě před nedávnem všechno nasvědčovalo tomu, že zpěvačka Dáda Patrasová si se svým bývalým manželem, hudebníkem Felixen Slováčkem opět podá ruku. Že budou všechny nevěry zapomenuty, tedy především ta Slováčkova.

Už tři roky udržuje poměr s mladou milenkou Lucií Gelemovou (34). A ač Patrasová působila smířeně a dokonce si sama našla nového přítele, Itala Vita (47), velmi kvůli tomu trpěla. Světlo v životě se jí na vteřinu ukázalo, když Slováček z ničeho nic se k Dádě začal chovat vstřícněji.

Dokonce mělo dojít na flirt a intimnosti. Spekulovalo se o tom, zda se znesváření manželé opět nedají dohromady. Jenomže teď se tenhle sen opět rozplynul a zdá se definitivně. Muzikant od své slečny neodejde.

Těžko říct, jestli to bylo jen krátké zaváhání Felixe Slováčka. Zda si jen na chvíli chtěl užít rodinného štěstí, zavzpomínat na minulé časy v náručí své ženy s tím, že ji potom zase pustí k vodě. Či nekompromisně zaúřadovala Slováčkova milenka.

"Je možné, že kvůli koketování s Dádou Lucie zuřila a rázně to Felixovi zatrhla," míní známá Patrasové. Ať už to bylo jakkoli, faktem je, že pro zpěvačku je to nyní ještě horší než předtím. Kvůli manželovi prý neskutečně trpí!.

Konečně začala věřit v naději, že se k ní Felix zase vrátí. Nyní se ale propadá ještě do větších depresí. Všechno teď vidí ještě v černějších barvách než dřív. Pro milující ženu to pochopitelně musí být kruté zkalmání.

Ubíjející pro Dádu je, že Slováček to hraje na obě strany. Chvíli jakoby dával své ženě znamení, že všechno bude jako dřív a vzápětí se vine k milence a do světa hlásá jejich bezbřehou lásku. Pro Patrasovou je to jako kudla do zad.

"Nemůže to být horší než ty tři poslední roky s Felixem a jeho milenkou," propadá se v zoufalství zpěvačka. S dcerou alespoň vyjela yvčistit si hlavu na natáčení proslulé pevnosti Boyard. Proti tomu, co prožívá doma, prý náročné úkoly v soutěži nejsou nic těžkého.

"Myslím, že psychický teror, který prožívám déle, než je vůbec únosné, je mnohem horší než krátkodobé fyzické vypětí. Vím, o čem mluvím," svěřila se.

Zdá se, že Slováček by nejraději měl obě dámy současně. Na tuhle hru ale Patrasová nehodlá přistoupit. Buďto ona nebo Gelemová. Doufá, že v dobrodružné televizní soutěži získá zpět sebevědomí, které jí manželství se Slováčkem vzalo.

.

.

.

reklama
reklama

Komentáře