Sblíží je rodinná pohroma?

Co je pravdy na tom, že Dáda Felixe stále miluje?

Dáda Patrasová (64) si nedávno prožila noc plnou hrůzy, když v jejím domě vypukl požár. Ten zřejmě ještě uspíší rekonstrukci, kterou s manželem Felixem Slováčkem (77) plánovali. Může je to zase sblížit?

Noc jako z hororu má za sebou zpěvačka Dáda Patrasová (64). Od nejhoršího ji zachránila její fenka, když ji upozornila na požár, který u ní v domě vypukl.

Díky včasné reakci protentokrát všechno dobře  dopadlo, ale dům je v horším stavu, než se původně s manželem, hudebníkem Felixem Slováčkem (77), domnívali. „Felix hned ráno všechno prohlédl, plánujeme tam letos rekonstrukci kvůli vlhkosti.

Musíme nyní nechat rovnou udělat i nové rozvody elektřiny,“ říká Dáda a z jejích slov je znát, že i když Felix žije s milenkou Lucií Gelemovou (38), o svou manželku se vzorně stará. A asi by nebylo divu, kdyby si po takové záležitosti uvědomil, že mu na jeho ženě pořád ještě záleží.

Rekonstrukce  společné vily je teď bude hodně zaměstnávat a kdoví, jestli se při tom neobjeví i jiskra mezi nimi dvěma. Přece jen se říká, že stará láska nerezaví

reklama
reklama

Komentáře