Sblíží je rodinná pohroma?

Co je pravdy na tom, že Dáda Felixe stále miluje?

Dáda Patrasová (64) si nedávno prožila noc plnou hrůzy, když v jejím domě vypukl požár. Ten zřejmě ještě uspíší rekonstrukci, kterou s manželem Felixem Slováčkem (77) plánovali. Může je to zase sblížit?

Noc jako z hororu má za sebou zpěvačka Dáda Patrasová (64). Od nejhoršího ji zachránila její fenka, když ji upozornila na požár, který u ní v domě vypukl.

Díky včasné reakci protentokrát všechno dobře  dopadlo, ale dům je v horším stavu, než se původně s manželem, hudebníkem Felixem Slováčkem (77), domnívali. „Felix hned ráno všechno prohlédl, plánujeme tam letos rekonstrukci kvůli vlhkosti.

Musíme nyní nechat rovnou udělat i nové rozvody elektřiny,“ říká Dáda a z jejích slov je znát, že i když Felix žije s milenkou Lucií Gelemovou (38), o svou manželku se vzorně stará. A asi by nebylo divu, kdyby si po takové záležitosti uvědomil, že mu na jeho ženě pořád ještě záleží.

Rekonstrukce  společné vily je teď bude hodně zaměstnávat a kdoví, jestli se při tom neobjeví i jiskra mezi nimi dvěma. Přece jen se říká, že stará láska nerezaví

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden