SERIÁLY - Pobřežní hlídka

Na obrazovce David Hasselhof zachraňoval lidi, v soukromí bojoval s alkoholem!

Seriál Pobřežní hlídka byl nejsledovanějším seriálem všech dob. Jeho hrdinové ale v civilu nebyli vždycky za slušňáky.

V době největší slávy byl seriál o plavčících obojího pohlaví ve slunné Kalifornii vysílán celkem ve 148 zemích světa. Na začátku to ale vypadalo na zrušení, první rok byla sledovanost jenom průměrná. K tomu naštěstí nedošlo a tak jsme i u nás mohli sledovat, co všechno zvládají hlavní hrdinové.

Popularitu seriál přinesl hlavně Davidu Hasselhofovi (70) a Pamele Anderson (55). Pro všechny zúčastněné herce platila zvláštní smlouva, kterou museli podepsat. Protože se předváděli hlavně v plavkách, měli za povinnost hlídat si váhu. Nesměli zhubnout nebo přibrat více než dvě a půl kila - platilo to pro muže a pro ženy.

Nadějné manželství skončilo bojem o děti!

Jediným hercem, který se v Pobřežní hlídce objevoval po celou dobu, byl právě David Hasselhof v roli poručíka Mikea Buchannona. Hercem se chtěl

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden