Můj čas na kafíčko

Skončí Gránskému v posteli?

Můj čas na kafíčko

Mluví o něm, jako by do něj byla zamilovaná. Čeho všeho je Pecháčková schopna, aby Gránského získala?

Mladičká Michaela Pecháčková (18) má v seriálu ZOO pletky s Davidem Gránským (30). Jejich milostné scény působí tak uvěřitelně, že si někteří diváci začínají myslet, že je snad trénují v soukromí. Co je na tom pravdy?

Ještě před pár týdny ji prakticky nikdo neznal. Teď je ale pohledná herečka Michaela Pecháčková (18) hvězdou jednoho z nejsledovanějších seriálů u nás, a tím je ZOO, a její popularita neustále stoupá.

Ačkoli hraje v ZOO nevýraznou a často ne zrovna atraktivně oblečenou Sid, jakmile dojde na rande s kolegou Davidem Gránským (30), promění se v seriálu v opravdovou krásku. A právě i kvůli tomu už má za sebou první náznaky intimních scén. A to přitom ještě relativně nedávno

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden