Moje šťastná hvězda

Skončila Burešová na dně, protože jí byl Forejt nevěrný?

Moje šťastná hvězda

Vždy snila o spokojeném rodinném životě. Už jednou se jí tento sen rozplynul před očima, opakuje se snad minulost?

Trochu to vypadá, že se život Evy Burešové (30) bortí jako domeček z karet. S partnerem Přemkem Forejtem (36) mají mít krizi, a navíc se blíží ke konci i seriál ZOO!

Na konci loňského roku prosila Eva Burešová (30) na Primě, aby mohla skončit v seriálu ZOO. Bylo jí mizerně, nevěděla kudy kam. Potom zrušila účast na velkém koncertu v O2 aréně kvůli zdraví. Povídá se, že na tom stále není moc dobře.

Náš zdroj, který má tradičně velmi blízko k zákulisí českého showbyznysu, tvrdí, že má problémy s Přemkem Forejtem (36). Nejenže si ji šéfkuchař stále nevzal za manželku, údajně mu ale měla přijít na románek s jinou ženou. Může právě to být důvod, proč prožívá

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden