Skrývá Jitka Čvančarová své těhotenství?

Přibrala nebo čeká dalšího potomka?

Není žádným tajemstvím, že JITKA ČVANČAROVÁ (38) už dlouho touží pořídit své dceři ELENCE (4) sourozence. S manželem PETREM ČADKEM (37) měli začátkem roku o dítě přijít. Tají snad proto nyní šťastnou novinu, nebo je příčina jejích těsnějších šatů jinde?

V únoru letošního roku se objevila v médiích informace, že je hvězda první řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Jitka Čvančarová v jiném stavu. Sama herečka se k tomu nikdy pořádně nevyjádřila, šťastnou novinu však tehdy práskli její a manželovi přátelé a také svědci, kteří pár viděli několikrát v porodnici u Apolináře, kam měli chodit na kontroly za vyhlášeným porodníkem ANTONÍNEM PAŘÍZKEM. Ten byl totiž u porodu jejich první dcerky Elenky. Jen- že jen o měsíc později přišla zdrcující zpráva, že Čvančarová potratila. „Přišla o dítě,“ uvedl zdroj z blízkého okolí herečky, který si nepřál být jmenován. Pár se ke smutné události odmítl jakkoli vyjádřit. Od té doby byla už několikrát podezřívaná z těhotenství, a to zejména vzhledem ke svým problémům s kolísavou váhou. Ovšem nyní se zdá, že by se mohly spekulace zakládat na pravdě. Všechno tomu nasvědčuje.

Doporučili jí, aby počkala?

Je-li pravda, že herečka o miminko v březnu přišla, prošla si obdobím šestinedělí, během něhož se její tělo vyrovnávalo se ztrátou a hormonální bouří. Nebylo by proto divu, kdyby nějaké to kilo nabrala. Navíc většina lékařů v takových případech doporučuje, aby žena počkala zhruba tři měsíce, než se pokusí znovu otěhotnět. Pokud tuto lhůtu dodržela a následně začali s Petrem pracovat na dalším potomkovi, mohla by být v současné době klidně minimálně na konci třetího měsíce. Tomu by ostatně odpovídalo i její nápadně se vzdouvající bříško, kterého si mohli diváci Tváře všimnout na konci října.

Nemá už co na sebe

V poslední době se hodně psalo, že se Jitka objevila třikrát ve stejných petrolejových šatech. Ostatně jsou to právě ty šaty, v nichž vyniklo její větší bříško a bujné poprsí. Někteří lidé její společenský prohřešek přisuzují tomu, že přibrala už natolik, že to její šatník nezvládl a musela tak sáhnout po osvědčeném modelu. Pokud by však šlo jen o fakt, že se Jitka poněkud spravila, nepořídila by si přece jen jedny dvoje šaty ve větší velikosti? Asi ne. Ovšem je-li v jiném stavu, ví, že po porodu nabraná kila zase shodí, a bylo by tak zbytečné utrácet za modely, které později neunosí.

Jak to tak vypadá, brzy se jejich rodina rozšíří o dalšího člena.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden