Soňa Norisová prožila chvíle beznaděje

Uvědomila si, jak je život křehký

Hrozba rakovinového nádoru si nevybírá, postihnout může naprosto kohokoli. Dny a noci plné strachu a nejchmurnějších pocitů si prožila i hvězda seriálu VIP vraždy SOŇA NORISOVÁ (42). I tato sympatická herečka se ocitla na prahu zhoubné nemoci.

„Mám s tím vlastní zkušenost, měla jsem nález,“ svěřuje se rusovláska a potvrzuje, že proto moc dobře ví, co se člověku honí hlavou, když se ocitne v takové situaci. Soňa si prý zejména uvědomila, jak moc křehký život je.

„Během okamžiku se může obrátit vzhůru nohama,“ upozorňuje. Sama si během čekání na výsledky vyšetření sáhla na své psychické dno. Mimo jiné ji sžíraly představy, že kdyby se jí snad něco stalo, zůstali by její partner ADRIAN RAJTER (47) a syn MICHAEL (10) na světě sami.

Tvář pochodu Podezření na zhoubný nádor se naštěstí nepotvrdilo a Norisová nemusela podstoupit žádný náročný zákrok. Od té doby je ale ke svému tělu mnohem vnímavější a pokud možno se nerozčiluje. „Psychika hraje v péči o zdraví zásadní roli,“ zdůrazňuje herečka s tím, že právě na základě vlastních zkušeností velmi ráda přijala nabídku stát se jednou z tváří letošního AVON Pochodu proti rakovině prsu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden