Soukup naštval budoucí tchyni?

Pojistka v podobě dítěte je fajn, ale Agáta teď hraje o svatbu, nesmí Soukupa dráždit!

Pár Hanychová-Soukup, který byl podezírán, že vztah aktérů běží podle předem daného scénáře a vše je jen marketingové divadlo, teď dokazuje, že tomu tak není. Divadlo to je, ale scénář chybí.

To, co jeden na druhém v tomto páru obdivuje, může být brzy příčinou ostrých střetů. Agáta Hanychová (37) si nikdy nebrala servítky a její mediální magnát, ten jako by si v odsudcích jiných lidí občas liboval. Smyslem celého počínání Jaromíra Soukupa (53) v TV Barrandov je prezentovat se jako dokonalý moderátor se širokými znalostmi.

Mnoho pořadů dostalo přídomek „Jaromíra Soukupa“, nejnověji dokonce sama Agáta. Potenciální tchyně, herečka Veronika Žilková (61), už se ovšem takovému zařazení začala vzpírat. Nadzdvihlo ji, že magnát pěl ódy na jejího manžela, se kterým ji čeká rozvodový soud.

A ji zároveň označil za ženu, která muži zle pošramotila politickou kariéru. Dle Soukupa by byl Martin Stropnický (65) výborný prezident. A jako třešničku na dortu dostala Žilková od přítele své dcery nálepku „rozzuřená bývalá manželka“.

Jak na to reagovala sama Veronika? Zveřejnila větu jak od právníka obsahující slova „Veronika Žilková odmítá komentovat útoky televize Barrandov na kohokoli“. Z celého vyjádření je ovšem cítit, jak to v herečce bublá a vře.

Hezky nám to v téhle rodině jiskří! A to ještě Agáta ani neporodila. Co se bude dít, až bude miminko na světě a babička se začne hlásit o svá práva? Soukup pak možná obnoví pravidelný pořad s Agátou a budou před kamerou společně kolébat malou ratolest.

Možná dojde i na praní špinavého rodinného prádla. Soukup už několikrát dokázal, že v zájmu vyšší sledovanosti svého kanálu neváhá zveřejnit kde co. Otázkou je, na čí stranu se pak přidá Agáta. Dozvíme se to, modelka není z těch, které mlží.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden