Moje šťastná hvězda

Spěje jejich vztah pomalu ke konci?

Moje šťastná hvězda

Každý je jako z jiné planety, což si velice pochvalují. Stále častěji prý ale narážejí na rozdílné povahy. Bude jim to ku prospěchu, nebo naopak?

Těžko bychom našli zamilovanější dvojici než EVU BUREŠOVOU (28) a PŘEMKA FOREJTA (34). Herečka ale přiznává, že společného mají jen pomálu a jejich povahy se vzájemně tlučou. Zničí to jejich lásku?

V současné době se v souvislosti s Evou Burešovou (28)Přemkem Forejtem (34) nemluví o ničem jiném než o údajném hereččině těhotenství, které je už pomalu začíná přivádět k šílenství.

Za zavřenými dveřmi ale řeší hvězdný pár ještě něco jiného, co má na jejich vztah daleko větší dopad než všemožné drby a pomluvy, které se o nich šíří. Momentálně se sice oba stále vezou na obláčku jménem neutuchající zamilovanost, realita se ale prý stále

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden