Stala se z Pazderkové nafrněná blondýna?

Jen co začala divácky oblíbená televizní show Tvoje tvář má známý hlas, už se její porotkyně Iva Pazderková (36) dostala na paškál! Co jí diváci vyčítají? Prý kvůli ní účinkující zažívají hotové peklo!

Soutěž je údajně natolik propletená intrikami a pomluvami, že kvůli ní někteří soutěží chtějí odejít. To jim ale bohužel neumožňuje smlouva, kterou před startem pořadu museli všichni zúčastnění podepsat. Nejvíce to podle tvůrců pořadu odnášejí Ivana Jirešová (39) a Markéta Procházková (30). Co sis s Pazderkovou udělaly?

Šikanuje ji Pazderková?

Dělá kolegyním peklo?

„Někteří účinkující smlouvu podepsali, protože se těšili na skvělou partu, stejně jako tomu bylo u první řady. To, co se tam ale děje, rozhodně nečekali,“ prozradil zdroj z natáčení pořadu. Účinkující a porotci se prý rozdělili na čtyři skupiny, které se vzájemně pomlouvají. „Hodně velké slovo má Iva Pazderková, která dokáže udělat některým ze života pořádné peklo. Třeba Markétě Procházkové a Ivaně Jirešové dává najevo, že je nemá moc ráda,“ odhalil další intriky zdroj z natáčení. A co na to samotné aktérky? Rozhodnou se snad soutěž i přes vysokou pokutu vzdát?

Rozhodne se soutěž opustit?

Machrovat se nevyplácí!

„Já jsem hodně pozitivní člověk a snažím se s každým vycházet. Doufám, že od Ivy je to celé jenom hra,“ bere celou situaci s humorem Markéta Procházková. Dusno mezi soutěžícími je ale asi tak hmatatelné, že už ho vycítili i sami diváci a rozjeli ostrou diskuzi přímo na sociálních sítích. „Mám pocit, že v minulé sérii byly mezi soutěžícími lepší vztahy,“ napsala jedna z divaček. Navíc Pazderkové už má kde kdo plné zuby. „V první řadě byla jako soutěžící úžasná, ale teď je jí trochu moc. Jako koučka moc machruje a v porotě se zase snaží všechny ohromit svou angličtinou! Všeho moc škodí a někdy méně bývá více!“ vzkázali diváci přes Facebook. Zářící hvězda Ivy Pazderkové zřejmě začíná pomalu upadat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden