Moje šťastná hvězda

Stále miluje bývalého muže

Od jejich rozvodu uběhla už řada let, ona ale zřejmě k bývalému muži stále něco cítí. Herečka CHANTAL POULLAIN (63) totiž BOLKA POLÍVKU (70) pořád vychvaluje.

Nejsou spolu už téměř dvacet let, ale ona asi stále žije v minulosti. Herečka Chantal Poullain (63) na svého exmanžela Bolka Polívku (70) nedá dopustit. „Milovala jsem ho jako manžela a dnes ho miluji jako člověka,“ pronesla s úsměvem.

Jakmile někdo v její blízkosti haní Bolkovo jméno, ona se okamžitě ozve a své bývalé lásky se zastane. Ze začátku to Polívkovi až tak nevadilo, ale v současnosti mu to má být dokonce proti srsti, protože mu to komplikuje vztah se ženou.

Nová manželka žárlí? Bolek je se svou manželkou Marcelou (50) už několik let, ale svatbu měli až na začátku letošního roku. Své ano si řekli v Brně, a to v magický den 22. 2. 2020. Bolek má s Marcelou také tři děti a všichni si žijí celkem spokojeně.

Marcele ale dělají vrásky na čele

Chantaliny časté výlevy. Přestává se jí líbit, že i po tolika letech nedá Bolkovi pokoj a pořád o něm musí někde básnit. Ze začátku se jí to zdálo neškodné, myslela si, že je Chantal jen rozhozená, protože s Polívkou přece jen strávila patnáct let života, a dokonce kvůli němu opustila i svou rodnou a milovanou zem.

Situace se ale ani po tolika letech nelepší, a Marcele se zdá, že Chantal chce Bolka získat zpátky. A vůbec se jí to nelíbí.

Vjedou si do vlasů?

Zdá se, že Marcele dochází s Chantal trpělivost. Poullain to nejspíš nemyslí špatně, jen to nepůsobí zrovna taktně, když na veřejnosti pronese, že ho miluje, a vzápětí dodá, že jen kvůli tomu, jaký je, aby to nevyznělo až tak nevhodně.

Bolek už se dokonce snažil Chantal domluvit, protože jeho současné manželce se její projevy lásky zdají už zkrátka trochu přes čáru. Polívka by byl moc rád, kdyby už si Poullain také někoho našla, třeba už by mu pak dala konečně pokoj.

Ona se ale k novému vztahu moc nemá a vypadá to, jako kdyby byla do svého exmanžela stále hluboce zamilovaná. Bolek už se k ní ale vrátit nechce a jí asi nezbude nic jiného než jeho rozhodnutí respektovat, jinak by si ho mohla znepřátelit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden