Stále spolu, ale žijí ve strachu

Národem ,,Zagorka" žije za zavřenými dveřmi a děsí se, že už nebude koncertovat. Propadá zoufalství, neboť zná jen život s prací...

Touha vystupovat plane ve zpěvačce Haně Zagorové (74) na tisíc stupňů, ale zatím je odsouzena k ubíjející nečinnosti. Manžel Štefan Margita (64), vybaven respirátorem s účinností tři, obstarává všechno nutné k životu, ale je to život jen na půl plynu.

Nový rok byl pro zpěvačku Hanu Zagorovou (74) v mnoha ohledech těžší než konec roku starého, kdy ji alespoň rozptýlily svátky, které, jak říká, její manžel, pěvec Štefan Margita (64) – toho času rovněž bez práce –, pojal jako vždycky velmi výpravně a se všemi tradičními rekvizitami.

Jenomže zaprvé těžko se dnes cítit svátečně a za druhé všední dny zpěvačce opět připomněly, že jí za současné karanténní situace ubývá čas.

Už jen to, že fanoušky a abonenty svého obvykle natřískaného vánočního koncertu musela odkázat až na svůj koncert narozeninový, který se koná vždycky v září, ji přivádí do depresí, zejména když nemusí nakonec klapnout ani ten.

Patří k umělkyním, které si bez

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden