Stále spolu, ale žijí ve strachu

Národem ,,Zagorka" žije za zavřenými dveřmi a děsí se, že už nebude koncertovat. Propadá zoufalství, neboť zná jen život s prací...

Touha vystupovat plane ve zpěvačce Haně Zagorové (74) na tisíc stupňů, ale zatím je odsouzena k ubíjející nečinnosti. Manžel Štefan Margita (64), vybaven respirátorem s účinností tři, obstarává všechno nutné k životu, ale je to život jen na půl plynu.

Nový rok byl pro zpěvačku Hanu Zagorovou (74) v mnoha ohledech těžší než konec roku starého, kdy ji alespoň rozptýlily svátky, které, jak říká, její manžel, pěvec Štefan Margita (64) – toho času rovněž bez práce –, pojal jako vždycky velmi výpravně a se všemi tradičními rekvizitami.

Jenomže zaprvé těžko se dnes cítit svátečně a za druhé všední dny zpěvačce opět připomněly, že jí za současné karanténní situace ubývá čas.

Už jen to, že fanoušky a abonenty svého obvykle natřískaného vánočního koncertu musela odkázat až na svůj koncert narozeninový, který se koná vždycky v září, ji přivádí do depresí, zejména když nemusí nakonec klapnout ani ten.

Patří k umělkyním, které si bez

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře