Stane se Borhyová znovu maminkou?

O soukromí hovoří výjimečně, nedávno se ale rozpovídala.

Televizní moderátorka Lucie Borhyová (44) už několik let žije s mladším, sympatickým právníkem Michalem Smečkou (34).

Společné soužití jim funguje možná i proto, že Michal nemá potřebu být ve středu dění a jen sporadicky doprovází svou partnerku na společenské akce.

Jsou nejraději jen sami dva

Jednoduše si lásku dávají najevo v soukromí a nepotřebují k tomu kamery ani drobnohled médií. Možná i proto střípky z jejich soužití vyplují na veřejnost jen výjimečně. Nedávno se ale Borhyová o budoucnosti se Smečkou rozpovídala a byla nebývale otevřená.

Dokonce se svěřila s tím, že by doma chtěla alespoň ještě jednou v životě mít malé miminko. „Chtěla bych si to celé znovu zažít,“ svěřila se. Vše ale společně s partnerem nechávají osudu a na nic netlačí.

Neúspěchy z minulosti hodila za hlavu

Koneckonců, Borhyová už má dvě děti z předchozích vztahů, s Řekem Nikem Papadakisem (46) a sportovním komentátorem Michalem Hrdličkou (33). Ačkoli už s oběma dlouhé roky není, v rámci společných dětí nikdy neměli problém se domluvit.

A i když jí tak v minulosti dva vztahy nevyšly podle představ, moc dobře ví, že i tak se kvůli dětem vždy dohodnou, a do budoucna ji to tak nijak výrazně neomezuje. A společně se Smečkou tak mají dostatek klidu na to, aby i založili rodinu.

Zatím ještě děti nemá

Koneckonců, ačkoli je Borhyová již dvojnásobnou maminkou, Smečka zatím podle našich informací dítě nemá. Třeba to nakonec bude právě on, kdo moderátorku přesvědčí. Té je sice čtyřiačtyřicet let, ovšem působí a cítí se o mnoho mladší. Navíc přivést dítě na svět po čtyřicítce v dnešní době už není takový problém.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden