Moje šťastná hvězda

Stýská se Langmajerovi po milenkách?

Moje šťastná hvězda

Krásné mladší ženy herce vždy přitahovaly. Dokáže podobnému pokušení Jiří Langmajer opravdu odolat?

Už je to dlouho, co naposledy novináři odhalili, že má herec Jiří Langmajer (57) milenku. Opravdu je manželce Adéle Gondíkové (50) věrný, nebo se jen naučil své nevěry lépe skrývat?

Herec ze seriálu Kriminálka Anděl Jiří Langmajer (57) se v posledních letech snaží působit jako milující manžel a opora své manželky Adély Gondíkové (50). Herečka ze seriálu Ulice po jeho boku září. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že je v jejich manželství vše zalité sluncem, někdy ale zdání klame.

O Langmajerovi totiž stále koluje, že má slabost pro mladší ženy. Je Gondíkové věrný? Langmajer dlouhodobě o své ženě mluví jako o své princezně, kterou je ochoten chránit a ctít. Taková slova by

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden