Moje šťastná hvězda

Svatba byla její největší chyba?

Moje šťastná hvězda

Zpočátku jí vedle Brzobohatého poletovali v břiše neposední motýli. Byla do něj zamilovaná až po uši. Jenže to už má být pomalu minulost.

Moderátorka Daniela Pisařovicová (45) si myslela, že našla v Ondřeji Brzobohatém (40) životní lásku. Čím déle ale spolu jsou, tím více to vypadá, že tomu tak není. Bude brzy litovat?

Když spolu před pár měsíci moderátorka Daniela Písařovicová (45) a hudebník Ondřej Brzobohatý (40) vstoupili do svazku manželského, byla štěstím bez sebe. Zamilovaná a šťastná už spřádala myšlenky, jak krásný život ji s ním čeká.

Zejména pak plánovala, že určitě brzy otěhotní a splní si velký sen o spokojené rodině. Bohužel se ale zdá, že se pořádně přepočítala. A že svatba bylo to poslední krásné, co společně zažili. Zjišťuje Písařovicová postupně, že svatba s Brzobohatým

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden