Moje sladké tajemství

Svatba jako pomsta Soukupovi? Magnát puká vzteky

Moje sladké tajemství

Všichni si mysleli, že věčná rebelka už nemůže ničím překvapit. A stalo se!

Těsně před příchodem nového roku šokovala modelka Agáta Hanychová (38) svatbou s bývalým snoubencem Miroslavem Dopitou (39). A to jen pár měsíců poté, co se dali znovu dohromady. Proč tolik spěchala?

To byl teda gól! Zatímco všichni ještě hltali zbytky bramborového salátu, oschlé řízky a klobásky a pomalu se připravovali na bujaré silvestrovské veselí, Agáta Hanychová (38) si to tajně nakráčela k oltáři. Někteří to považovali pouze za přihlouplý vtípek na zpestření konce roku.

Vždyť jen pár měsíců předtím vyznávala na porodním sále lásku Jaromíru Soukupovi (54). O žádné hrané divadýlko ale opravdu nešlo. S Miroslavem Dopitou (39), otcem jejího syna Kryšpína (12), jsou skutečně svoji! Co na tom, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden