Můj kousek štěstí

Svatba Hacurové je v nedohlednu!

Najde si snoubenec jinou?

Měla to být dokonalá veselka. Jenže se neustále odkládá, až mají někteří známí Evy Hacurové (29) se seriálů Kukačky či Ulice pocit, že k ní nikdy nedojde.

Povídá se totiž, že její snoubenec, hudebník Kryštof Vondráček (34), se až příliš často dívá po jiných ženách. Mohou to být samozřejmě pouhé spekulace, pro herečku by to ale každopádně byla těžká podpásovka. Svůj velký den totiž měla naplánovaný do detailu.

S Vondráčkem si pořídili dceru Ladu, které bude koncem dubna rok.

Hodně slov, žádné činy

Místo slz štěstí možná slzy smutku a dramatický rozchod. Tak může vypadat blízká budoucnost Evy Hacurové. O svatbě se přitom hovořilo už na přelomu let 2020 a 2021.

Tenkrát to „zatrhly“ covid a restriktivní opatření, což lze samozřejmě pochopit. Herečka ale tvrdila, že přípravy na den D jsou v plném proudu.

Dokonce prozradila, že svatba bude v divadle a dorazí početné rodiny z Prahy i z Moravy. K tomu ale nedošlo. Se svatbou si nepospíšili ani kvůli dceři Ladě, která se narodila loni v dubnu.

Okoukala se?

Hacurová v posledních měsících významně zhubla. Tvrdí, že kvůli zdravotním komplikacím. Okamžitě se však začalo mluvit o tom, zda za tím nestojí spíše stres, protože se snoubencem mají doma dusnou atmosféru.

Zatímco ještě před několika měsíci o svatbě hovořili, teď je údajně ticho po pěšině. Znamená to snad že si vztah prochází krizí?

Z Evy se mohla stát usedlá máma na mateřské a to může být ten důvod proč se snoubenec poohlíží jinde. Protože Eva, kterou poznal, je zkrátka pryč. Kdoví...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden