Můj čas na kafíčko

Své první ženě připravil David Prachař šokující vánoční překvapení!

Můj čas na kafíčko

Jeho žena měla podezření, že David někoho má, jenže se s tím svěřila právě jeho milence!

Herce Davida Prachaře (61) známe z mnoha seriálů, od Ordinace v růžové zahradě až po Slunečnou. Pod drobnohledem se kdysi ocitl i jeho soukromý život, když opustil ženu kvůli mladší partnerce.

Členové slavných hereckých rodů to mají vždy v něčem jednodušší a v něčem těžší. Díky jejich předkům nebo rodičům je už jejich příjmení veřejně známé, na druhou stranu je na ně ale díky tomu nahlíženo mnohem kritičtěji.

Otcem Davida Prachaře (61) byl slavný herec Ilja Prachař (+81), kterému už nikdo nikdy neodpáře jeho nejznámější roli, Trautenberka z Krkonošských pohádek. David jako jeho následník mu rozhodně ostudu nedělá.

V první malé roli ho tahali za ruce!

Na své dětství se David ohlíží jako na spokojenou a hezkou dobu. Díky tomu, že vyrůstal v kulturně zaměřené rodině – hraním se zabývala i maminka jako loutkoherečka – našel si rychle cestu ke knížkám, výstavám a také hudbě.

Učil se hrát na kytaru, na housle a na saxofon. Svoji první „roli“ si zahrál ještě v mateřské školce, v pohádce o tom, jak dědek s bábou tahali řepu.

Nepředstavoval ani dědka ani bábu a ani žádné ze zvířátek, co přišla na pomoc, hrál samotnou řepu. V době dospívání ho to táhlo k

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden