Moje sladké tajemství

Své trápení chtěla Eva Holubová utopit na dně sklenky

Moje sladké tajemství

Eva bývala často opilá a bylo jí úplně jedno, že doma na ni čekají dvě vytoužené děti a milující partner.

Někteří lidé své potíže tutlají, jiní se s nimi svěří. Herečka Eva Holubová (65) patří k těm umělcům, kteří před svými fanoušky nic netají. Proto také víme, že kdysi bojovala se závislostí.

Báječná herečka Eva Holubová (65) zraje s přibývajícími lety doslova jako víno. Na fotografiích, které zveřejňuje na svém profilu na sociální síti, můžeme vidět atraktivní a sebevědomou dámu, která si užívá každého hezkého dne. Dříve tomu tak ale nebylo. Jako mladá si dokonce myslela, že není dost atraktivní.

Zvykla si na nešťastné lásky

S tím možná souvisí i skutečnost, že se prý tehdy dost často platonicky zamilovala do někoho, kdo o ni nejevil zájem. „Takže jsem si zvykla na nešťastné lásky,“ povzdechla si

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden