Moje šťastná hvězda

Tají, že je vášnivě zamilovaná?

Moje šťastná hvězda

Zdálo se, že na muže nemá štěstí, oblíbená herečka Vanda Hybnerová ale v poslední době září štěstím. Našla toho pravého?

Život ji naučil být silnou a soběstačnou ženou. I Vanda Hybnerová (55) ale touží po tom, být vášnivě milována. Povídá se, že momentálně je a opět se má scházet s mladičkým sympaťákem!

Povídá se, že vypadá znovu spokojeně a doslova září štěstím. Sympatická herečka z nekonečného seriálu Ulice Vanda Hybnerová (55) má být vášnivě zamilovaná. A to přitom ještě nedávno říkala, že od sebe většinu chlapů odežene.

„Jsem takový zvláštní buldozér,“ tvrdila sama herečka. Nicméně se zdá, že se na ni konečně zase usmálo štěstí, což potvrdil i náš zdroj, který k ní má blízko, ale nepřál si být jmenován. Podle něj si

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden