Moje sladké tajemství

Tajila exotického partnera a nyní s ním má mít vážné problémy...

Moje sladké tajemství

O svém soukromí mluví jen zřídka. A vypadá to, že o idylce nemůže být ani řeč, protože otáčí každou korunu!

Jako transsexuálku Dášu si ji v seriálu Most! zamiloval celý národ. Na obrazovky se Erika Stárková (39) nedávno vrátila coby rázná Markéta v Jedné rodině. Od natáčení si dávala pauzu kvůli dcerce, kterou má s tajemným Jihoameričanem…

Herečka Erika Stárková (39) je pěkná tajnůstkářka. Nabrnkla si indiána z Peru a skoro nikdo to nevěděl. Podobně předtím tajila i svůj vztah s asijským zpěvákem. A o dceři Almě (2) promluvila, až když jí bylo osm měsíců! Kdyby nebylo filmování, nejspíš by se dočista „vypařila“ z očí veřejnosti.

Jak se však zdá, ne všechno je u ní zalité sluncem. Podle některých jejích kolegů měla se svým životem úplně jiné plány, které ale nedávno musela změnit. A prsty v tom

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden