Můj kousek štěstí

Tajné schůzky s nevěrníkem?

Nikdo nechce trpět frustrací ani pocity viny, od udobření je ale jen krůček k návratu...

Zlomil jí srdce, odešel za mladší a nová láska nepřicházela. Teď to ale vypadá, že záletníkovi dává ještě šanci. Opustí snad herec mladou milenku? Plánuje velký návrat k jistotě?

Opuštěná, zklamaná a vyčerpaná. Naděje pro Pavlu Tomicovou (61) ale už zase problikává. Už nějakou dobu se povídá, že hvězda seriálu ZOO nevěrnému manželovi odpustila, a dokonce je ve hře velkolepý návrat.

Herečka se podle některých zdrojů se záletníkem schází. Říká se, že Ondřej Malý (57) zjistil, že život s mladší ženou je vyčerpávající. Od Tomicové odešel loni, když praskla jeho nevěra s její kamarádkou, také herečkou, Kristýnou Kociánovou (38).

A zanedlouho se jim narodil syn Tomáš. Pro Tomicovou těžké rány! Zlomená a opuštěná žena se z nich vzpamatovávala dlouhé měsíce. Je návrat Malého reálný? Poté, co jí tak ublížil?

Manželé se podle všeho dosud nerozvedli. Dokonce prý ani neproběhly žádné velké přípravy na rozvodové řízení, podle všeho neřešili majetek, prostě nic.

Čekala, až se vybouří?

Zdá se, že minimálně jeden z nich doufá, že se vztah zase slepí. Tomicová prý měla několik schůzek s jinými muži a povídalo se, že randí s nejmenovaným, bohatým slovenským podnikatelem, ale ze všeho sešlo. Jako by čekala, že se Malý vybouří a bude se chtít vrátit.

A přesně to se možná děje. Některé spekulace naznačují, že se manželé potají scházejí několik týdnů, možná i déle. Chtějí se vyhnout „dozoru“ médií, aby vše probíhalo v klidu.

Připravují plán?

Povědí pak Kociánové o návratu herce k manželce společně? Citlivý přístup by byl v téhle věci určitě žádoucí. Kociánová, jako matka jeho dítěte, totiž může Malému pěkně zavařit.

Možná proto manželé připravují plán, který by Malému dovolil stýkat se se synem a třeba ho i vodit do domácnosti, kterou by sdílel s Tomicovou. Dalo by se tomu říkat pomsta? Jsou lidé, kteří ukazují na Kociánovou s tím, že se jí teď všechno vrací.

Boží mlýny! Odvedla chlapa od rodiny, tady to má. Mluví se o odvetě ze strany Tomicové, které by se asi nikdo nemohl příliš divit.

Jenže tak to prý není. Herečka si podle všeho přeje ze všeho nejvíc klid. Těší se na den, kdy už bude všechno za ní. O žádné pomstě neuvažuje.

Není kam spěchat

Největším zadostiučiněním pro ni bude, pokud se k ní Malý nakonec opravdu vrátí. Možné je však i to, že se na tajno budou scházet delší dobu. Nakonec, Malý už v tom má praxi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden