Můj kousek štěstí

Tak existuje tajemný Jamall?!

Můj kousek štěstí

Bylo od ní rozumné, že vše svěřila fanouškům? Je naivní?

A je to tady! Ve spojitosti s idylickým vztahem krásné herečky a potetovaného kuchaře už se mluví o nevěře. Je snad nablízku první vážná krize tohoto páru?

Na každém šprochu je pravdy trochu. Platí však to přísloví i v případě nařčení, kterému musela čelit hrdinka seriálu Slunečná? Jakási rozohněná slečna herečku obvinila z toho, že se pokouší svádět jejího přítele. Měla snad dívka pro takové osočení pádný důvod?

Divné psaní

„Dobrý den, byla bych ráda, kdybyste přestala psát mému příteli. Samozřejmě se mi to nelíbí. A myslím, že Přemkovi by se to také nelíbilo,“ tak zněla nepříjemná zpráva, kterou Eva Burešová (28) obdržela.

Zpráva, v níž se skrývalo obvinění z toho, že se montuje do vztahu neznámého páru. Ať už obvinění bylo či nebylo opodstatněné, je jasné, že herečka měla

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden