Tanečník je doma v oblacích

Když vyběhl John Travolta (68) na jeviště nebo stříbrné plátno, divačky omdlévaly. Jedna z největších hereckých a tanečních hvězd uplynulých desetiletí ale naštěstí nikdy nezpychla.

Být nejmladší z šesti dětí znamená, že z vás bude buď ušlápnutý outsider, nebo se svému osudu vzepřete a dokážete se v konkurenci prosadit. John Joseph Travolta (68) svým založením patří do druhé skupiny. Odmalička věděl, že jednou bude slavný. Prozatím dělil svou pozornost mezi dva nejdůležitější obory – divadlo a tanec.

Už od dvanácti pilně docházel do dramatického kroužku, v rodném Englewoodu v New Jersey se stal členem místní herecké skupiny a ve volném čase přemlouval rodiče, aby proti jeho umělecké kariéře nic nenamítali. Uspěl, protože už v 16 letech mohl opustit střední školu a vydat se na zkušenou do

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden