Můj čas na kafíčko

Ten nejlepší průvodce na cesty

Cestujete rádi a chcete poznat něco nového? Toužíte dětem ukázat ty nejslavnější památky u nás? Nemusíte nic vymýšlet. Na trhu je nové vydání cestovatelské knihovničky 599 nejlepších výletů pro celou rodinu.

I tentokrát je nové vydání zaměřeno především na zábavu pro celou rodinu. Ve všech krajích pamatují i na malé návštěvníky. Přibyly nové zábavní parky s herními prvky, mnohé památky umožňují interaktivní zábavu pro děti i jejich doprovod. Na hradech a zámcích bydlí pohádkové bytosti, leckde jsou průvodkyněmi princezny. Pro rodiče s dětmi jsou připravené nové naučné stezky se zvířátky, omalovánkami či plněním úkolů. Mnoho zoologických zahrad bere jako samozřejmost ohrady s domácími zvířátky, která lze nakrmit i pohladit.

Časopis je rozdělen přehledně podle krajů, abyste si v pohodlí domova vybrali, kam vyrazíte. Zda za památkami do uliček městských center, na hrad či se kochat interiéry zámků, do hor nebo skalních měst. Můžete svůj volný čas věnovat třeba prohlídce zpřístupněných průmyslových areálů nebo navštívit některé z mnoha vzdělávacích center. Spolu s dětmi se lze vydat i do bývalých dolů a připomenout si, jak namáhavý život měli horníci v dřívějších dobách. Doby dávno minulé připomínají i skanzeny a různé archeoparky.

Náš průvodce na cesty nezapomíná upozorňovat ani na speciální akce a také slevy, přichystané pro turisty v jednotlivých krajích. Mnohde získáte v ubytování slevy na vstupné do různých památek, či zábavních parků. V některých krajích lze využít i lodní dopravu a prohlédnout si historické skvosty v pohodlí z vodní hladiny.

Doufáme, že vám náš nový časopis bude skvělým průvodcem.

Titul si můžete koupit ZDE

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden