Tereza Kostková: Líbala se s cizím chlapem

Po rozvodu kvete. Deprese, smutky, výčitky, to už je všechno pryč. Kdekoli se herečka Tereza Kostková (39), která se v tichosti už na podzim rozešla s manželem Petrem Kracikem (57), objeví, všichni jen překvapením vydechnou: Té to ale sluší! Tmavovláska ovšem kategoricky odmítá, že by za krachem devět let trvajícího manželství stál někdo třetí.

Lze tomu věřit? O režisérovi Petru Kracikovi je přece všeobecně známo, že se mu ženy líbí – až moc. A Tereza Kostková? Vzhledově sice připomíná anděla, ale už byla také spatřena ve společnosti tajemného charismatického chlapíka.

8373-tereza-kostkova

Byl to sympatický vousatý hudebník v bundě s bílým beránkem a tmavé čepici s kšiltem. Kráčeli spolu ulicí, povídali si, vypadali spokojeně. Podle Terezy rozebírali jen pracovní věci. Jenže! Chlapík nesl Terezinu tašku s nákupem, za což byl odměněn – polibkem.

A jako slušně vychovaný džentlmen si před polibkem sundal čepičku s kšiltem. Nicméně herečka si už může počínat jako dáma bez závazků. Komplikovaný manželský svazek se sukničkářem Kracikem definitivně patří minulosti.

Jednu krizi již přestál, to bylo před třemi lety, druhá ho zničila. A můžete se vsadit, že tak pohledná žena jako Tereza dlouho sama nezůstane. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden