Tichá válka v zákulisí Slunečné?

Co všechno dokážou ženy udělat kvůli muži? TEREZA BRODSKÁ (52) se v posledních měsících sblížila se svým seriálovým kolegou. A  DANĚ BATULKOVÉ (63) se to nemá ani trochu líbit.

Nebýt seriálu Slunečná, ty dvě by spolu nejspíš neměly nic společného. Jenže už více než rok tráví na place skoro každý den. A s nimi i muž, který mezi nimi rozvířil vody.

Tereza Brodská (52) je sice šťastně vdaná, ale nyní to vypadá, že se po padesátce znovu zamilovala. Bohužel si ale vybrala muže, s nímž má Dana Batulková (63) nevyřízené účty a kterého také údajně dodnes nepřestala milovat.

Vyhodila si z kopýtka?

Brodská je už dvacet pět let vdaná za fotografa Herberta Slavíka (58). Ačkoli začátek měli velmi těžký, neboť Brodská o Slavíka nestála a prohlašovala o něm, že je

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden