Můj kousek štěstí

Tolik lásky, až se to nedalo vydržet!

Můj kousek štěstí

NAĎA KONVALINKOVÁ (65) a OLDŘICH KAISER (61) se seznámili na divadelní premiéře.

Pak se líbali celou noc. Říkali jim Romeo a Julie. Dětství herečky Nadi Konvalinkové (65) bylo jako z pochmurného románu. Rodačka z Prahy vzpomíná na dětská léta nerada, není divu. "Takhle ublížit dítěti se prostě nemá," prohlásila, když vzpomínala na to, jak vyrůstala.

Svěřila se, že se sestrou Ljubou těžce nesly rodičovské hádky, které slyšely v noci, když ležely v postýlce. Rodiče se rozvedli, když bylo Nadě pouhých deset let. Naďa s Ljubou se pak na nějakou dobu ocitly v dětském domově.

A jako by to nestačilo – v "děcáku" obě dívky poznaly, co je to šikana. Dokonce je tu zamykali do koupelny. Sestry byly tak vyděšené, že si domluvily společný útěk, který uskutečnily. Zpátky je, plačící, přivedli

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden