Můj kousek štěstí

Touží se vrátit zpět k Soukupovi?

Když se objevila informace, že ji v ložnici Jaromíra Soukupa (51) nahradila Tereza Mátlová (44), štvalo ji to. Ale milenka mediálnímu magnátovi po pár měsících utekla. 

Rozchod Kateřiny Brožové (52)Jaromíra Soukupa neprobíhal údajně zrovna v přátelském duchu. To ovšem vyšlo najevo až několik měsíců poté, co se cesty bývalých partnerů definitivně rozešly. Jejich následnému vztahu nepomohl nijak ani fakt, že si mediální magnát namluvil Terezu Mátlovou, o níž se mluvilo jako o mladší verzi Brožové.

Kateřina je od jejich rozchodu stále sama a expartnera až nečekaně obhajuje. Plánuje snad návrat? Podle našich informací to měla být Mátlová, bývalá partnerka Františka Janečka (75), kdo ze vztahu se Soukupem vycouval. „Je to tak, že už spolu nejsou. Iniciátorem byla Tereza,“ uvedl dobře informovaný zdroj z televize. Konkrétní důvody nečekaně rychlého krachu se ale zatím nepodařilo zjistit.

Soukup si své soukromí úzkostlivě hlídá, ale Kateřina Brožová je naštěstí sdílnější. Svěřila se, že jí v současné době dělá společnost jen její psí mazlík a nový vztah nehledá. Kdykoli se ale zastává bývalého partnera, když média tvrdí, že ji vyštípal z TV Barrandov, a ona tak v jednu chvíli přišla nejen o vztah, ale i o stálou práci. Zároveň také uvedla, že se nerozešli ve zlém. Zdá se, že si herečka připravuje půdu pro případný návrat. Teď, když jsou oba zase volní...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden