Můj kousek štěstí

Má Matějovský trable s přítelkyní kvůli kolegyni?

Máme se o něj bát?

Jeden z největších seriálových krasavců Václav Matějovský (26) si hodně hlídá soukromí. Když tedy nedávno na sociálních sítích odhalil totožnost i jméno své přítelkyně, hodně lidí nechápavě kroutilo hlavou.

Jenže ono mu zřejmě nic jiného nezbývalo. Podle všeho má právník ze seriálu O mě se neboj doma dusno. To mělo vygradovat ve chvíli, kdy se k jeho drahé polovičce Karolíně Zamrazilové donesly spekulace, že má jakési techtle mechtle se seriálovou kolegyní Veronikou Lapkovou (30).

Zda je zadaný, či ne, herec dlouho mlžil, teď už se ke své krásné přítelkyni hrdě hlásí.

Vykroutil se

Herec tak musel s pravdou ven. Dostal snad nůž na krk? Buď veřejně přizná vztah, nebo dojde na rozchod.

Na druhou stranu je pravda, že na Matějovského žádná nevěra ještě nepraskla. Herec se nechal slyšet, že partnerku tajil tak dlouho proto, že nechtěl, aby ji lidé poznávali, psali jí nebo ji jinak otravovali.

To sice může dávat logiku, ovšem stejně tak může jít jen o úhybný manévr herce, který ztvárnil například i roli Mikiho v seriálu Ulice. Kaž­dopádně jestli šlo o pokus se vykroutit, zatím si vede dobře. Zamrazilová se podle všeho po zveřejnění vztahu „stáhla“, Matějovský si ale musí dávat velký pozor, jaké kroky bude dál dělat.

Dokáže přetrhat pouta?

Přitom o něm a Lapkové se už nějaký čas spekuluje. Nikdo je sice u ničeho nenačapal, ale prý si během natáčení velmi dobře rozuměli.

Zamrazilová teď bude nejspíš nějakou dobu ve střehu, herec by tak měl pro jistotu zahladit stopy. Tím spíš, že jeho vyvolená holduje boxu a dalším bojovým uměním. I když, jestli ho to k Lapkové opravdu táhne, půjde pouta roztrhat jen velmi složitě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden