Eva Burešová chce třetí dítě? Forejt se zblázní!
Chystá se rodit jako na běžícím pásu? Od partnera zřejmě očekává, že bude vydělávat miliony...

Skrytě promluvila o dalším dítěti, bylo by třetí. „Měla jsem nádherný, harmonický porod. Opravdu to byl nádherný zážitek. Kdybych takhle měla rodit pokaž­dé, tak budu těhotná klidně každý rok,“ nechala se slyšet Eva Burešová (29).

V kuloárech se ovšem šeptá, že když slyší partner, šéfkuchař Přemysl Forejt (35), jakoukoli poznámku o eventuálním dalším miminku, zbledne jako křída. Z předchozího vztahu má Stellu (7), Eva vychovává ze vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným (38) syna Nathaniela (5).

To už jsou, připočítáme-li společného Tristana Williama, který se narodil loni v srpnu, tři děti. Na dům nedaleko Benešova s pozemkem kolem tří tisíc metrů čtverečních, kde nechybí jezírko vhodné i ke koupání, si Eva a Přemysl vzali hypotéku.

Splácet ji nebude v nynější těžké době žádná legrace. Forejt dělá, co může, účinkuje dokonce i v reklamách na hamburgery, ač to zjevně není jeho „šálek čaje“. A další dítě?

No to už by se snad ani nedalo zvládnout, myslí si patrně. Avšak partnerka mluví o porodech, jako by to byla dovolená na pláži. Má-li týž názor i na výchovu dětí, čekají Forejta krušné časy.

Související články
Neustálé napětí a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet? Tak to prý už dlouho vypadá v domácnosti herečky ze seriálu Ulice. Vzdává už záchranu svého manželství, a hledá útěchu v jiné náruči? S jejich manželstvím to vypadá bledě, což krásná herečka ze seriálu Ulice asi snáší velmi těžce. Linda Rybová (48) podle některých přátel zhubla a vypadá, […]
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz