Týral Johnny Depp svou manželku?

Herec nařčení rázně odmítá

Uplynulo pouhých 15 měsíců od svatby hollywoodského krasavce JOHNNYHO DEPPA (52) a už přichází na řadu rozvod, o který požádala mladší partnerka AMBER (30). Herec ji údajně fyzicky napadal.

Vypadá to, že pohádka o spokojeném manželství právě skončila, a to trvala jen krátce přes rok. Čerstvá manželka jednoho z nejúspěšnějších světových herců zveřejnila fotografii, na níž má v obličeji modřiny.

Ty vznikly podle jejích slov poté, co ji manžel brutálně zbil. Tvrdí, že holduje drogám a alkoholu a pokaždé, když je pod vlivem, bývá nepříčetný, křičí na ni a daleko nejde ani pro ránu. Poté co fotografie obletěla svět, Amber požádala o soudní zákaz přiblížení a podala žádost o rozvod.

Jenže Depp vůbec nepomyslel na předmanželskou smlouvu, a tak je dost pravděpodobné, že jeho bývalá láska dostane polovinu jeho miliardového majetku, přestože manželský pár tvořili tak krátce. Není divu, že se Amerika okamžitě rozdělila na dva tábory.

Jeden soucítí s chudinkou Amber, která musela snášet týrání slavného herce, druhý je naopak na jeho straně a věří, že blondýnce šlo celou dobu jen o peníze. Obětoval vše Pár to už od začátku neměl úplně jednoduché.

Johnny kvůli nové lásce opustil svou rodinu, a tak ho začaly nenávidět jeho vlastní děti a samozřejmě i příznivci bývalé partnerky VANESSY PARADIS (43). Amber vycházela pouze s jeho matkou, o kterou údajně pečovala a navštěvovala ji v nemocnici až do její smrti.

Pár dní nato se rozhodla, že podá žádost o rozvod. Možná pro ni byla smrt jediného člověka z rodiny jejího muže, který ji měl rád, poslední kapkou a rozhodla se v takovém vztahu už nepokračovat. Herec ovšem prožívá mnohem náročnější období.

Nejenže mu zemřela matka, nekomunikují s ním jeho děti, ale opouští ho i manželka. Špatná image Ještě ke všemu ho řada lidí teď vnímá jako opileckého násilníka, který mlátil vlastní ženu, a k tomu všemu mu hrozí, že přijde o nemalé peníze.

K jeho nelibosti se nyní na stranu Amber postavil i její bývalý partner, který tvrdí, že dost pochybuje o tom, že by si takovou věc vymyslela. Ať je pravda kdekoli, jedno je jasné – tenhle rozvod se zařadí mezi jeden z nejsledovanějších na celém světě.

Amber požádala o soudní zákaz přiblížení.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden