Moje šťastná hvězda

Udělá pro peníze úplně vše?

O finance nemají s manželem nouzi, nyní je ale čeká další nemalý výdaj. Jak se s tím popasují?

EVA PERKAUSOVÁ (28) už za několik týdnů odejde z televizní obrazovky, aby se připravila na porod a roli maminky. Už má ale zřejmě plán, jak vydělat zpátky peníze, o které přijde.


Manžel Ivan Hecko (40) je Evě Perkausové (28) velkou oporou. Pár si od chvíle, co si spolu vyrazili na první rande, velmi dobře sedl. Spojují se koníčky i vášně. Oba například milují luxusní dovolené, jídlo a oblečení.


Zkrátka život na vysoké noze je pro ně jednou z hlavních priorit. Těžko předpokládat, že by se to po narození dítěte změnilo. Moderátorka bude zřejmě jednou z těch maminek, které svého potomka oblékají do značkových hadříků a fotí jej na sociální sítě. Budiž jí to přáno, je to věc manželů, nikoho jiného. Jenže to znamená další velký výdaj navíc...


Přijde o své místo?


Je totiž pravda, že rodinka přijde o značnou část příjmů. Eva si jako moderátorka hlavních zpráv přišla na slušné peníze. Ano, Ivan coby poměrně úspěšný podnikatel v oboru stavebnictví a developmentu přispívá samozřejmě také nemalou částkou, je třeba si ale uvědomit, jak nákladný život vedou. Bude se tedy Eva chtít po porodu co nejrychleji vrátit na Primu?


Na nákladné exotické dovolené jezdí manželé pravidelně.

Osvědčí se její záskok?

Sama připustila, že pokud nenastanou komplikace s miminkem, ráda by byla zpět, co nejdříve to půjde. Jenže nikde není psáno, že na ni budou čekat. Tím spíš, jestli se osvědčí její záskok v podobě Gabriely Soukalová (32), která ji má údajně nahradit.

Ta může ve dvojici s dalším úspěšným sportovcem Romanem Šebrlem (47) vytvořit velmi oblíbený pár. Na dnes populární Perkausovou tak mohou diváci rychle zapomenout a Eva by se mohla s návratem na teplé místečko šeredně přepočítat.

Sama totiž v jednom rozhovoru připustila, že moderování Hlavních zpráv ji sice baví, ale že je možné, že si pro ni Prima připraví jinou roli.

Zvládne movitý manžel zajistit rodinu?

Se známou tvářičkou by si mohla vydělat dost peněz. Je to směr, kterým se bude chtít vydat, aby rychle vydělala to, o co přijde odchodem z křesla moderátorky zpráv? Možná to nebude vůbec potřeba a o rodinu se dokáže dobře postarat Hecko. Sice nemám přehled o jeho příjmech, ale jako podnikatel ve stavebnicví patrně hluboko do kapsy nemá.

Líná rozhodně není

Perkausová se navíc sice v minulosti vždy obklopovala movitými muži, ale faktem je, že minimálně v posledních letech byla rozhodně zvyklá pracovat a spoustu peněz si vydělat. V její kariéře jí sice hodně pomohl podnikatel Antonín Charouz, ale spoustu složitých věcí v cestě za úspěšnou moderátorskou kariérou musela zvládnout sama.

Možná tak ani na mateřské nebude dlouho a brzy se ke své práci vrátí. Přece jen, na její místo na Primě si brousí zuby spousta jiných krásných žen. A riskovat své postavení Perkausová určitě nechce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden