Můj čas na kafíčko

Udělala Sandeva z Prachaře velkého paroháče?

Můj čas na kafíčko

Už od začátku bylo zvláštní, že se mladičká herečka Sara Sandeva zamilovala právě do Prachaře. Spekulace o rozchodu proto nejsou takový šok.

Vypadalo to, že spolu jednou založí rodinu. Jenže lásce Jakuba Prachaře (40) a Sary Sandevy (26) má být konec. Opravdu je možné, že ho podvedla a opustila kvůli jinému muži, jak se povídá?

Kdykoli se spolu objevili na veřejnosti, působili jako dvojice zamilovaných hrdliček. Jenže to vypadá, že všechno krásné mezi herečkou ze seriálu Jedna rodina Sarou Sandevou (26) a hercem Jakubem Prachařem (40) je pouze minulostí.

Říká se, že poslední hřebíček do rakve jejich vztahu zatloukla herečka, a to svou nevěrou s mladším sportovcem. Je možné, že ji život po boku staršího kolegy omrzel? „Mnohokrát jsem se ptal, jestli by nechtěla zažít něco

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden